Trzy strony z darmowymi zdjęciami

DESIGNERSPICS
http://www.designerspics.com/ – zdjęcia zrobione przez jednego człowieka. Nie ma tego wiele, ale niektóre są ciekawe (biznes, architektura, ludzie, natura, etc.). Zdjęcia są darmowe, ale nie wolno ich sprzedawać. Nie ma dokładnie wskazane na jakiej są licencji, jest jednak wyraźnie napisane, że nie wymagają atrybucji. Więcej info o tym jak je można wykorzystać znajduje się na stronie. Sądząc po fanpage’u strona od jakiegoś czasu nie jest już aktualizowana.

tumblr_o2c9jxxA271ta0hnbo1_1280 SKITTERPHOTO
http://skitterphoto.com/ – zdjęcia na licencji CC0, czyli udostępnione w domenie publicznej, można zrobić z nimi to co się chce bez konieczności płacenia czy przypisywania atrybucji. Podobno zdjęcia dodawane są codziennie (jedno zdjęcie), więc warto zaglądać co jakiś czas. Niektóre są naprawdę fajne. Kategorie: fauna, flora, ludzie, etc. Fanpage wygląda na aktualny.Marquez-free-license-CC0-980x654

TRAVELCOFFEEBOOK
http://travelcoffeebook.com/ – zdjęcia na licencji CC0. Zdjęcia przedstawiają głównie plenery (góry, lasy, jeziora, miasta). Nie ma tych zdjęć dużo, ale za to są bardzo ładne. Polecam. Strona już raczej nie jest aktualizowana.

Dodaj komentarz