Spółka IT w Hiszpanii – w jaki sposób ją założyć?

Hiszpański system VAT został ustanowiony przez hiszpańską konstytucję, która weszła w życie 13 grudnia 1978 r. Konstytucja wprowadziła dwa nowe podatki: podatek od wartości dodanej i podatek od spadków. Hiszpańska firma jest zobowiązana do płacenia podatku VAT od sprzedaży, ale nie jest zobowiązana do płacenia podatku VAT od swoich zakupów. Oznacza to, że firma w Read more about Spółka IT w Hiszpanii – w jaki sposób ją założyć?[…]

Własny portal z darmową grafiką – jak zaistnieć

Na tej stronie podane już było bardzo wiele różnych stron z darmową grafiką: zdjęciami, mockupami, ikonami, czcionkami, filmami. I właściwie na tych stronach w 99% sytuacji możemy znaleźć to czego szukamy (jeżeli nie jest to coś szczególnie wyszukanego…, choć nawet i wyszukane zdjęcia czy ikony będziemy pewnie w stanie znaleźć). Pomimo tych istniejących już stron (jak pixabay.com czy publicdomainpictures.com), każdego dnia w internecie pojawiają się nowe strony z darmową grafiką licząc na to, że i one zostaną zauważone przez internautów. Ale jak tu zostać zauważonym gdy rywalizuje się ze stroną, która ma prawie milion zdjęć do darmowego użytku (pixabay.com)? Ot, pytanie.

Pomysłów może być kilka.

male-lion-112940815797In […]

Trzy strony z darmowymi zdjęciami

DESIGNERSPICS
http://www.designerspics.com/ – zdjęcia zrobione przez jednego człowieka. Nie ma tego wiele, ale niektóre są ciekawe (biznes, architektura, ludzie, natura, etc.). Zdjęcia są darmowe, ale nie wolno ich sprzedawać. Nie ma dokładnie wskazane na jakiej są licencji, jest jednak wyraźnie napisane, że nie wymagają atrybucji. Więcej info o tym jak je można wykorzystać znajduje się na stronie. Sądząc po fanpage’u strona od jakiegoś czasu nie jest już aktualizowana.

tumblr_o2c9jxxA271ta0hnbo1_1280 […]